Nowa okładzina ścienna panele szklane

Często przeglądam katalogi z gotowymi projektami kuchni. Moją uwagę zwróciły panele szklane, które znajdują się niemal w co drugim projekcie. Ta opcja bez problemu zastępuje płytki kuchenne, które wcześniej były kładzione między zabudową kuchenną. Pomimo wielu spekulacji odnośnie wytrzymałości szkła w kuchni. Producenci zapewniają, że panele szklane są bardzo wytrzymałe.

Dużym atutem paneli szklanych jest możliwość ich aranżacji. Wiele firm oferuje projekty indywidualne. Tak więc na panelu mogą pojawić się wzory kwiatów, owoców czy też zdjęcie ulubionego pupila. Nie ma ograniczeń w wykonywaniu skomplikowanych wzorów czy kształtów. Panele szklane są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nie ma tutaj problemu, który występuje przy płytkach. Wiele osób narzeka na problem z utrzymaniem czystości fug (szczególnie w przypadku jasnych kolorów). Panele dają możliwość wykonania bardzo dużych jednolitych przestrzeni. Montaż paneli odbywa się na kleju punktowo lub na listwach. Oprócz zastosowania jako blat. Panele możemy zastosować jako blat lub fronty drzwiowe (mocowane w ramkach aluminiowych lub specjalnych zawiasach).

Przeszukując internet natknęłam się na panele szklane Kraków. Firma oferuje wiele opcji przeszkleń. Od drzwi szklanych, balustrad, przez kabiny prysznicowe, aż po panele szklane. W zamówieniu można uwzględnić opcję szkła laminowanego hartowanego, hartowanego z wydrukiem, hartowanego lakierowanego w dowolnych kolorach RAL lub NCS, a także hartowanego emaliowanego.  Firma ma długoletnią tradycję. Istnieje już 30 lat. Jest to firma polska. Dla mnie jest to istotny atut przy wyborze firmy. Sami wykonują druk na szkle. Ponadto oferują również usługi szklarskie i laminowanie.

Pracownicy oferują fachowe doradztwo i pomoc. A każdy projekt traktują bardzo  indywidualnie. Polecam!