Pierwsza pożyczka za darmo

Warunki, na jakich organizacje mikrofinansowe dostarczają pieniądze, są proste. Liczba takich firm jest duża, więc nieustannie konkurują, oferując najkorzystniejsze warunki i różne bonusy. Produkty specjalne obejmują taką usługę jak pożyczka po raz pierwszy bez odsetek. W ten sposób pożyczkobiorca będzie musiał zwrócić tylko podaną kwotę bez dodatkowych kosztów.

Takie oferty nie zawsze podobają się pożyczkodawcą, ponieważ projektowanie takiego produktu jest nieopłacalne. W celu popularyzacji swojej działalności, niektóre organizacje nadal oferują taką usługę. Dużo częściej dają premie: obniżają oprocentowanie, zwiększają pożyczoną kwotę i okres korzystania z pieniędzy. Dzięki takim warunkom korzystna jest wieloletnia współpraca z firmą. Co jakiś czas organizowane są promocje dla nowych klientów, co daje szansę na otrzymanie pierwszej pożyczki bez dodatkowych kosztów.

Dlaczego współpraca z organizacjami mikro finansowymi jest wygodniejsza niż kontakt z bankiem?

Procedura zawarcia transakcji z bankiem zajmuje dużo czasu. Klient musi nie tylko czekać na decyzję w sprawie swojego kredytu, ale także zebrać dokumenty w celu spełnienia wymagań:

  • zastaw na majątku;
  • wiarygodny gwarant;
  • zaświadczenie z oficjalnego miejsca pracy;
  • potwierdzenie dobrej historii kredytowej.

Jeśli ktoś po raz pierwszy złoży wniosek o obsługę pożyczki, bank nie może wiedzieć, jak sumienny będzie ten płatnik.

W przypadku wnioskowania do organizacji makrofinansowej wymagany jest tylko paszport. Organizacje mikrofinansowe pożyczają również pieniądze osobom, które nie mają historii finansowej, a także tym, którym udało się ją zepsuć (Pierwsza pożyczka za darmo). To świetna okazja do przywrócenia reputacji, ponieważ zwrócone długi znajdują odzwierciedlenie w bazie BKI.

Jakie są wymagania?

Jeśli konsument przyszedł do organizacji makrofinansowej po pieniądze, wystarczy, że będzie miał paszport i będzie pełnoletni. W zależności od metody otrzymywania pieniędzy musisz posiadać kartę bankową lub portfel elektroniczny. Pieniądze można też otrzymać gotówką, ale większość konsumentów wybiera przelew na kartę – tak

Wielu emerytów chce skorzystać z usług organizacji mikrofinansowych, ale wątpi, by ze względu na swój wiek uzyskali zgodę. Firmy pożyczkowe mają górną granicę wieku. W większości przypadków maksymalny wiek pożyczkobiorców wynosi do 70 lat. Emeryci odpowiedzialnie podchodzą do spłaty długów i nie odmówią takich świadczeń jak darmowy mikropożyczka.