Jaką nawierzchnię do ogrodu wybrać? Płyty ażurowe eko, płyty betonowe eko

Gdy planujemy zaaranżowanie przestrzeni wokół naszego domu, istnieje coraz więcej ciekawych wizualnie i praktycznych rozwiązań.

płyty betonowe eko

Najpowszechniej stosuje się kostkę brukową, która również zyskała wiele wariantów. Od klasycznej przemysłowej, po dekoracyjną w różnych kolorach i kształtach. Ponadto można zainwestować w kostkę granitową lub wyglądającą jak dawny bruk kostkę z kamieni polnych.

Coraz większą popularnością cieszą się również ozdobne płyty chodnikowe, które obecnie wytwarza się w różnych rozmiarach i kolorach. To produkt funkcjonalny – antypoślizgowa powłoka gwarantuje bezpieczne przemieszczanie się w każdych warunkach.

płyty ażurowe eko

Można również zastosować płyty ażurowe eko, które tworzą stabilną i przyjazną środowisku nawierzchnię. Używa się ich głównie na parkingach, wjazdach garażowych, ale również sprawdzą się w warunkach ogrodowych. Płyty betonowe eko zapewniają doskonałą przepuszczalność wody, a w otwory w nich z powodzeniem może wrastać trawa, tworząc ciekawe efekty wizualne.

Istnieje wiele możliwości aranżacyjnych dla naszego ogrodu – od wersji klasycznych, przez innowacyjne, po ekologiczne. Która będzie idealna dla Twojego ogrodu?