Jak wykorzystać płyty drogowe? Płyty drogowe jomb 50x50x10cm

Oprócz standardowego wykończenia powierzchni w ostatnim czasie pojawiły się nowe rozwiązania, które można z powodzeniem wykorzystywać jako element stałych lub prowizorycznych nawierzchni drogowych, na parkingach i placach targowych czy również w zabezpieczaniu skarp i osuwisk. Świetnie sprawdzą się w takiej sytuacji płyty drogowe jomb.

płyty drogowe jomb 50x50x10cm

Wielootworowe płyty tego typu są tanie i łatwe w montażu. Ich wysoka trwałość sprawia, że można je z powodzeniem stosować w miejscach o nasilonym ruchu, nawet na drogach, które wymagają dużej nośności nawierzchni (wytrzymałość na poziomie 30kN).

Płyty drogowe 50x50x10cm można z powodzeniem zastosować do budowy podjazdu przed domem lub wykorzystać przy powierzchni składowej. Ponadto, podobnie jak inne cementowe płyty ażurowe, można je wykorzystać również w ogrodach, jako element uzupełniający nawierzchnię ścieżek i ciągów komunikacyjnych. Podobnie jak ekologiczne płyty umożliwią przenikanie wody oraz wzrost trawy, która będzie mogła zarastać otwory.

Materiały tego typu to wytrzymały, wielofunkcyjny produkt, dający różne możliwości zastosowania – od standardowej funkcji przemysłowej, po dekoracyjną w zaciszu ogrodu.